log in

Stem op MSV & AV Flakkee

  • Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Rabobank Het Haringvliet zet elk jaar de Rabobank Clubkas Campagne in als dé manier voor vereniging en stichtingen om geld in te zamelen voor hun clubkas. Ook onze club doet mee aan de clubkasactie van de Rabobank. Help jij onze clubkas aan te vullen?

Ben jij klant bij en ook lid van Rabobank Het Haringvliet? Stem dan tussen 22 februari en 11 maart 2019 op onze club en steun daarmee onze clubkas! Elk lid mag drie stemmen uitbrengen, waarvan maximaal twee op dezelfde club. Hoe meer leden van de bank op onze club stemmen, hoe hoger het bedrag dat de Rabobank dit najaar op onze rekening stort. Voor je derde stem hebben we trouwens nog een goede suggestie: de Goeree-Overflakkee Runners.

Als lid van Rabobank Het Haringvliet krijg je rond 22 februari een stemcode toegestuurd. Hiermee kun je op onze club stemmen via www.rabobank.nl/hhv. Dus vergeet niet te stemmen op onze club! 

We zijn te vinden onder de volgende gegevens:
Aanmeldcode: CKC348
Naam: MSV en AV Flakkee
Vestigingsplaats: Middelharnis