log in

Rabo Clubkas actie 2017: help ons met jouw stem!

  • Geschreven door 
Beoordeel dit item
(1 Stem)

De maand september zal in het teken staan van de Clubkas Campagne van Rabobank Het Haringvliet. Via deze actie stelt de bank een mooi geldbedrag beschikbaar dat terecht komt bij verenigingen in onze regio. Natuurlijk doet MSV en AV Flakkee ook mee, want met een extra bijdrage voor onze clubkas kunnen we mooie dingen doen. Vorig jaar heeft dit ons een flink bedrag opgeleverd, dus we hopen dat ook dit jaar weer vele leden zullen stemmen.

Hoe werkt het?
Tussen 1 en 30 september 2017 kunnen leden van Rabobank Het Haringvliet stemmen via www.rabobank.nl/hhv. We zijn te vinden onder de naam "MSV en AV Flakkee" en vestigingsplaats "Middelharnis". Hoe meer stemmen er bij onze vereniging terecht komen, hoe hoger het bedrag dat wij ontvangen. Mogen wij op jouw stem rekenen? En maak je mensen in jouw omgeving ook enthousiast om op ons te stemmen? Alvast hartelijk dank hiervoor!

Wil je meer weten over deze mooie actie ? Kijk op www.rabobank.nl/hhv.